1
/
/
7
Barkisland Luxe Oushak Rug
Barkisland Luxe Oushak Rug
定價
$69.00 USD
定價
售價
$69.00 USD
單價
/
每
結帳時計算運費。
無法載入取貨服務供應情況
| Collection: | Barkisland |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 0.43" |
Share

No reviews