1
/
/
7
14k White Gold Diamond Cut-out Flower Pendant (1/3 cttw)
14k White Gold Diamond Cut-out Flower Pendant (1/3 cttw)
定價
$1,648.00 USD
定價
$11,124.00 USD
售價
$1,648.00 USD
單價
/
每
結帳時計算運費。
無法載入取貨服務供應情況
This item will be shipped on next business day!
Featuring a flower-like design with cut-out detailing, this diamond pendant comes with a 16 inches cable chain. Made of 14k white gold and secured with a lobster lock.Specifications:
| Average Clarity: | I1 (Diamond) |
| Average Color: | I (Diamond) |
| Length: | 0.90 in |
| LineItemType: | Diamond |
| MetalContent: | 14K |
| Min ct. tw.: | 0.30 (Diamond) |
| Number Of Diamonds: | 32 (Diamond) |
| RhodiumPolish: | Yes |
| Shape: | Round (Diamond) |
| Width: | 0.90 in |
Share

No reviews