Hanne Luxe Rug
Hanne Luxe Rug
Çmimi i rregullt
$69.00 USD
Çmimi i rregullt
Çmimi i shitjes
$69.00 USD
Çmimi për njësi
/
për
Shipping calculated at checkout.
Nuk mund të ngarkohej disponueshmëria e marrjes në dorëzim
| Collection: | Hanne |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Gray, Dark Brown, Medium Brown, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 0.43" |
Ndaj

No reviews