Boutique Rugs
Forth Luxe Rug
Forth Luxe Rug
Çmimi i rregullt
$69.00 USD
Çmimi i rregullt
Çmimi i shitjes
$69.00 USD
Çmimi për njësi
/
për
Shipping calculated at checkout.
Nuk mund të ngarkohej disponueshmëria e marrjes në dorëzim
| Collection: | Forth |
|---|---|
| Colors: | Teal, Gray, Mustard, Rust, Medium Gray, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 0.6" |
Ndaj

No reviews