14k Yellow Gold Endless Oval Hoop Earrings(2x25mm)
14k Yellow Gold Endless Oval Hoop Earrings(2x25mm)
Çmimi i rregullt
$640.00 USD
Çmimi i rregullt
$4,318.00 USD
Çmimi i shitjes
$640.00 USD
Çmimi për njësi
/
për
Shipping calculated at checkout.
Nuk mund të ngarkohej disponueshmëria e marrjes në dorëzim
This item will be shipped on next business day!
These Endless Oval hoop earrings are the perfect elegant design. Crafted in 14k yellow gold with a high polish finish & an endless hoop closure.Specifications:
| Backing: | Endless Hoop |
| Diameter: | 0.98 in |
| Length: | 0.75 in |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy Hoops |
| Width: | 0.08 in |
Ndaj

No reviews