1
/
of
5
Ehan Cream Oushak Rug
Ehan Cream Oushak Rug
Regular price
$89.00 USD
Regular price
Sale price
$89.00 USD
Unit price
/
per
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
| Collection: | Ehan |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Mustard, Dark Brown, Medium Gray, Olive |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 0.4" |
Share

No reviews