1
/
van
5
Gowan Beige Area Rug
Gowan Beige Area Rug
Normale prijs
$69.00 USD
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
$69.00 USD
Eenheidsprijs
/
per
Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
| Collection: | Gowan |
|---|---|
| Colors: | Beige, Medium Brown, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.1" |
| Styles: | Transitional,Bohemian,Solid |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.14" |
| Fringe Length: | 1.97" |
Share

No reviews