1
/
van
7
14k White Gold Horseshoe Design Diamond Pendant
14k White Gold Horseshoe Design Diamond Pendant
Normale prijs
$880.00 USD
Normale prijs
$5,940.00 USD
Aanbiedingsprijs
$880.00 USD
Eenheidsprijs
/
per
Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
This item will be shipped on next business day!
This classic diamond horseshoe design pendant features a 16 inches cable chain. Made of 14k white gold, this comes with a lobster lock.Specifications:
| Average Clarity: | I1 (Diamond) |
| Average Color: | I (Diamond) |
| Length: | 0.40 in |
| LineItemType: | Diamond |
| MetalContent: | 14K |
| Min ct. tw.: | 0.15 (Diamond) |
| Number Of Diamonds: | 16 (Diamond) |
| RhodiumPolish: | Yes |
| Shape: | Round (Diamond) |
| Width: | 0.35 in |
Share

No reviews