1
/
の
9
1/2 CT Bezel Set Round Fire Opal Solitaire Stud Earrings
1/2 CT Bezel Set Round Fire Opal Solitaire Stud Earrings
通常価格
$319.00 USD
通常価格
$319.00 USD
セール価格
$319.00 USD
単価
/
あたり
配送料はチェックアウト時に計算されます。
受取状況を読み込めませんでした
Product Details
These delicate Fire Opal Earrings are perfect for celebrating any occasion. Featuring a Round Shape Fire Opal secured in Bezel Setting set as a Solitaire. The Screw Back Closure will keep these Simple Earrings secured in place. Shine all day in these Fire Opal Stud Earrings for Women as you pair them with your casual, formal, or evening attire.
| Product Information | |
|---|---|
| SKU | SHP-EARRINGS112121770 |
| Length | 5.8 mm |
| Width | 5.8 mm |
| Height | 3.5 mm |
| Weight | 0.88 gm (Approximate) |
| FIRE OPAL INFORMATION | |
|---|---|
| No.of Stones | 2 Pieces |
| Total Weight | 0.44 Carat (Approximate) |
| Dimension(approx) | Round-4X4 mm-2 Pcs |
| Color | Orange |
| Cut | Brilliant |
| Shape | Round |
| Setting Type | Bezel-Setting |
| Quality Grade | AAA |
| Product Parent Collection Handle |
|---|
| fire-opal-earrings |
Share

No reviews