1
/
su
4
14k Yellow Gold Endless Oval Hoop Earrings(2x25mm)
14k Yellow Gold Endless Oval Hoop Earrings(2x25mm)
Prezzo di listino
$640.00 USD
Prezzo di listino
$4,318.00 USD
Prezzo scontato
$640.00 USD
Prezzo unitario
/
per
Spese di spedizione calcolate al check-out.
Impossibile caricare la disponibilità di ritiro
This item will be shipped on next business day!
These Endless Oval hoop earrings are the perfect elegant design. Crafted in 14k yellow gold with a high polish finish & an endless hoop closure.Specifications:
| Backing: | Endless Hoop |
| Diameter: | 0.98 in |
| Length: | 0.75 in |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy Hoops |
| Width: | 0.08 in |
Share

No reviews