1
/
of
5
Hovland Hand Woven Natural Jute Rag Rug - Clearance
Hovland Hand Woven Natural Jute Rag Rug - Clearance
Regular price
$49.00 USD
Regular price
Sale price
$49.00 USD
Unit price
/
per
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
| Collection: | Hovland |
|---|---|
| Colors: | Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.55" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |
| Fringe Length: | 4" |
Share

No reviews