1
/
de
7
Round Created Ruby Solitaire Necklace
Round Created Ruby Solitaire Necklace
Prix habituel
$339.00 USD
Prix habituel
$339.00 USD
Prix promotionnel
$339.00 USD
Prix unitaire
/
par
Frais d'expédition calculés à l'étape de paiement.
Impossible de charger la disponibilité du service de retrait
Product Details
Indulge your partner with the splendor of this magnificent Created Ruby Necklace and watch her fall even more in love with you. The charm of the Created Ruby Solitaire Necklace is simply captivating, exuding a luxurious appeal that will surely delight her.
| Product Information | |
|---|---|
| SKU | SHP-PENDANT0821338816 |
| Length | 5 mm |
| Width | 5 mm |
| Height | 3 mm |
| Weight | 5.00 gm (Approximate) |
| LAB CREATED RUBY INFORMATION | |
|---|---|
| No.of Stones | 1 Pieces |
| Total Weight | 0.34 Carat (Approximate) |
| Dimension(approx) | Round-4X4 mm-1 Pcs |
| Color | Red |
| Cut | Brilliant |
| Shape | Round |
| Setting Type | Bezel-Setting |
| Quality Grade | AAAA |
| Product Parent Collection Handle |
|---|
| lab-created-ruby-necklace |
Share

No reviews