1
/
de
4
14k Yellow Gold Endless Oval Hoop Earrings(2x25mm)
14k Yellow Gold Endless Oval Hoop Earrings(2x25mm)
Prix habituel
$640.00 USD
Prix habituel
$4,318.00 USD
Prix promotionnel
$640.00 USD
Prix unitaire
/
par
Frais d'expédition calculés à l'étape de paiement.
Impossible de charger la disponibilité du service de retrait
This item will be shipped on next business day!
These Endless Oval hoop earrings are the perfect elegant design. Crafted in 14k yellow gold with a high polish finish & an endless hoop closure.Specifications:
| Backing: | Endless Hoop |
| Diameter: | 0.98 in |
| Length: | 0.75 in |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy Hoops |
| Width: | 0.08 in |
Share

No reviews