1
/
/
7
Sterling Silver Dual Heart Motif Pendant with Diamonds (.06 cttw)
Sterling Silver Dual Heart Motif Pendant with Diamonds (.06 cttw)
Normaalihinta
$202.00 USD
Normaalihinta
$1,362.00 USD
Alennushinta
$202.00 USD
Yksikköhinta
/
kohti
Toimituskulut lasketaan kassalla.
Noudon saatavuutta ei voitu ladata
This item will be shipped on next business day!
Featuring an intricate interlaced heart design, this pendant is adorned with brilliant diamonds. Designed in sterling silver.Specifications:
| Average Clarity: | I2 (Diamond) |
| Chain Metal: | 925 Sterling Silver |
| Chain Width: | 0.04 in |
| Item Height: | 0.63 in |
| Item Width: | 0.50 in |
| Length: | 0.63 in |
| LineItemType: | Silver |
| MetalContent: | 925 |
| Min ct. tw.: | 0.06 (Diamond) |
| RhodiumPolish: | Yes |
| Shape: | Round (Diamond) |
| Width: | 0.50 in |
Share

No reviews