1
/
/
4
Monto Luxe Rug
Monto Luxe Rug
Normaalihinta
$69.00 USD
Normaalihinta
Alennushinta
$69.00 USD
Yksikköhinta
/
kohti
Toimituskulut lasketaan kassalla.
Noudon saatavuutta ei voitu ladata
| Collection: | Monto |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Charcoal, Gray, Olive, Tan, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 0.6" |
Share

No reviews