1
/
/
5
Brac Area Rug - Clearance
Brac Area Rug - Clearance
Normaalihinta
$124.70 USD
Normaalihinta
Alennushinta
$124.70 USD
Yksikköhinta
/
kohti
Toimituskulut lasketaan kassalla.
Noudon saatavuutta ei voitu ladata
| Collection: | Brac |
|---|---|
| Colors: | Beige, Medium Brown, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 4" |
Share

No reviews