1
/
από
5
Senneterre Natural Jute Rug
Senneterre Natural Jute Rug
Κανονική τιμή
$59.00 USD
Κανονική τιμή
Τιμή έκπτωσης
$59.00 USD
Τιμή μονάδας
/
ανά
Τα έξοδα αποστολής υπολογίζονται κατά την ολοκλήρωση της αγοράς.
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
| About: | Enhance your home with the earthy elegance of this handmade jute rug. Its natural jute color embodies organic beauty, while thick end tassels add a unique, bohemian flair. Durable and eco-friendly, this rug is perfect for those who appreciate natural fibers and handcrafted quality. Its neutral tone and texture complement any decor, making it a versatile choice for any room. |
|---|---|
| Collection: | Moncton |
| Colors: | Light Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
| Fringe Length: | 4" |
Share

No reviews