1
/
από
3
Premium Spiny Oyster Turquoise & Amethyst Pendant Earrings Set T-1010 32-ET10063
Premium Spiny Oyster Turquoise & Amethyst Pendant Earrings Set T-1010 32-ET10063
Κανονική τιμή
$57.58 USD
Κανονική τιμή
Τιμή έκπτωσης
$57.58 USD
Τιμή μονάδας
/
ανά
Τα έξοδα αποστολής υπολογίζονται κατά την ολοκλήρωση της αγοράς.
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Premium Spiny Oyster Turquoise & Amethyst Pendant Earrings Set T-1010 32-ET10063
| Brand | DESIRE GEM |
|---|---|
| Metal/Material | 925 Sterling Silver |
| Item Code | 32-ET10063 |
| Design Code | T-1010 |
| Main Stone | Kingman Turquoise |
| Creation | Natural |
| Secondary Stones | Amethyst |
| Size/Length | 1 5/7 inch |
| Total Weight | 10.50 Grams (Including Gemstone & Silver) |
| Main Stone Size | 22x22 mm |
| Main Stone Color | Multi |
| Earrings Weight | 5.75 Grams (Including Gemstone & Silver) |
| Earrings Length | 1 3/4 inch |
| Earrings Stone Size | 17x17 mm |
| Pendant Weight | 4.75 Grams (Including Gemstone & Silver) |
| Pendant Length | 1 5/7 inch |
| Pendant Stone Size | 22x22 mm |
Share

No reviews