1
/
από
5
Iantha Jute Rug
Iantha Jute Rug
Κανονική τιμή
$109.00 USD
Κανονική τιμή
Τιμή έκπτωσης
$109.00 USD
Τιμή μονάδας
/
ανά
Τα έξοδα αποστολής υπολογίζονται κατά την ολοκλήρωση της αγοράς.
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
| About: | Enhance your home with the versatile elegance of this handmade jute rug. Adorned with tassels, it's available in multiple shapes: round, runner, rectangular, and square. Each variant offers unique styling potential, perfect for different spaces. The natural jute texture adds an organic, rustic charm, while its durable construction ensures long-lasting use. Ideal for those who appreciate customizable options and handcrafted beauty in their decor. |
|---|---|
| Collection: | Iantha |
| Colors: | Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 3" |
Share

No reviews