1
/
από
4
Boutique Rugs
Dinos Luxe Rug
Dinos Luxe Rug
Κανονική τιμή
$69.00 USD
Κανονική τιμή
Τιμή έκπτωσης
$69.00 USD
Τιμή μονάδας
/
ανά
Τα έξοδα αποστολής υπολογίζονται κατά την ολοκλήρωση της αγοράς.
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
| Collection: | Dinos |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Medium Brown, Gray, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 0.43" |
Share

No reviews