1
/
από
5
Cuckfield Textured Luxury Rug
Cuckfield Textured Luxury Rug
Κανονική τιμή
$89.00 USD
Κανονική τιμή
Τιμή έκπτωσης
$89.00 USD
Τιμή μονάδας
/
ανά
Τα έξοδα αποστολής υπολογίζονται κατά την ολοκλήρωση της αγοράς.
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
| Collection: | Cuckfield |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Blue, Mustard, Peach, Ice Blue, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 0.6" |
Share

No reviews