1
/
από
4
14k Yellow Gold Trilogy Diamond Clover Earrings
14k Yellow Gold Trilogy Diamond Clover Earrings
Κανονική τιμή
$2,596.00 USD
Κανονική τιμή
$17,523.00 USD
Τιμή έκπτωσης
$2,596.00 USD
Τιμή μονάδας
/
ανά
Τα έξοδα αποστολής υπολογίζονται κατά την ολοκλήρωση της αγοράς.
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
This item will be shipped on next business day!
These Trilogy Diamond Clover hoop earrings will quickly become your new favorite pieces! Lightweight with a sleek profile adds a fresh look on a classic style. Crafted in 14k yellow gold with a high polish finish. Designed with a snap closure.Specifications:
| Average Clarity: | I2 |Diamond| |
| Average Color: | J |Diamond| |
| Backing: | Snap Lock |
| Color: | J |
| Length: | 0.67 in |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| Shape: | Round |Diamond| |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.72 in |
Share

No reviews