1
/
von
9
Solitaire Fire Opal Swirl Stud Earrings in 3 Prong Setting
Solitaire Fire Opal Swirl Stud Earrings in 3 Prong Setting
Normaler Preis
$329.00 USD
Normaler Preis
$329.00 USD
Verkaufspreis
$329.00 USD
Grundpreis
/
pro
Versand wird beim Checkout berechnet
Verfügbarkeit für Abholungen konnte nicht geladen werden
Product Details
Brighten up your dull and lazy days with the exquisite Fire Opal Solitaire Stud Earrings. The Prong Set Fire Opal Solitaire, combined with the elegant Swirl design, will add a dazzling sparkle to your every moment. These earrings make a perfect gift to make her feel cherished and truly special, expressing your love and admiration.
| Product Information | |
|---|---|
| SKU | SHP-EARRINGS112119524 |
| Length | 5.3 mm |
| Width | 5.3 mm |
| Height | 2.4 mm |
| Weight | 0.88 gm (Approximate) |
| FIRE OPAL INFORMATION | |
|---|---|
| No.of Stones | 2 Pieces |
| Total Weight | 0.44 Carat (Approximate) |
| Dimension(approx) | Round-4X4 mm-2 Pcs |
| Color | Orange |
| Cut | Brilliant |
| Shape | Round |
| Setting Type | Prong-Setting |
| Quality Grade | AAA |
| Product Parent Collection Handle |
|---|
| fire-opal-earrings |
Share

No reviews