1
/
z
7
Round Created Ruby Solitaire Necklace
Round Created Ruby Solitaire Necklace
Běžná cena
$339.00 USD
Běžná cena
$339.00 USD
Výprodejová cena
$339.00 USD
Jednotková cena
/
za
Poštovné se vypočítá na pokladně.
Dostupnost vyzvednutí nebylo možné načíst
Product Details
Indulge your partner with the splendor of this magnificent Created Ruby Necklace and watch her fall even more in love with you. The charm of the Created Ruby Solitaire Necklace is simply captivating, exuding a luxurious appeal that will surely delight her.
| Product Information | |
|---|---|
| SKU | SHP-PENDANT0821338816 |
| Length | 5 mm |
| Width | 5 mm |
| Height | 3 mm |
| Weight | 5.00 gm (Approximate) |
| LAB CREATED RUBY INFORMATION | |
|---|---|
| No.of Stones | 1 Pieces |
| Total Weight | 0.34 Carat (Approximate) |
| Dimension(approx) | Round-4X4 mm-1 Pcs |
| Color | Red |
| Cut | Brilliant |
| Shape | Round |
| Setting Type | Bezel-Setting |
| Quality Grade | AAAA |
| Product Parent Collection Handle |
|---|
| lab-created-ruby-necklace |
Share

No reviews