1
/
z
8
Marieville Luxe Performance Rug
Marieville Luxe Performance Rug
Běžná cena
$339.00 USD
Běžná cena
Výprodejová cena
$339.00 USD
Jednotková cena
/
za
Poštovné se vypočítá na pokladně.
Dostupnost vyzvednutí nebylo možné načíst
| Collection: | Marieville |
|---|---|
| Colors: | Cream, Denim, Rust, Light Gray, Medium Gray, Ice Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 0.6" |
Share

No reviews