1
/
z
3
Boutique Rugs
Madeley Wool Carpet Area Rug - Clearance
Madeley Wool Carpet Area Rug - Clearance
Běžná cena
$124.70 USD
Běžná cena
Výprodejová cena
$124.70 USD
Jednotková cena
/
za
Poštovné se vypočítá na pokladně.
Dostupnost vyzvednutí nebylo možné načíst
| Collection: | Madeley |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Tan |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
| Fringe Length: | 1" |
Share

No reviews