1
/
z
7
Double Infinity Diamond Pendant in 14k White Gold
Double Infinity Diamond Pendant in 14k White Gold
Běžná cena
$1,274.00 USD
Běžná cena
$8,602.00 USD
Výprodejová cena
$1,274.00 USD
Jednotková cena
/
za
Poštovné se vypočítá na pokladně.
Dostupnost vyzvednutí nebylo možné načíst
This item will be shipped on next business day!
The showcasing entwined infinity symbols with one encrusted with diamonds, this lovely pendant hangs from an 18 inches cable chain. Made of 14k white gold and secured with a lobster lock.Specifications:
| Average Clarity: | I1 (Diamond) |
| Average Color: | I (Diamond) |
| Length: | 0.35 in |
| LineItemType: | Diamond |
| MetalContent: | 14K |
| Min ct. tw.: | 0.16 (Diamond) |
| Number Of Diamonds: | 34 (Diamond) |
| RhodiumPolish: | Yes |
| Shape: | Round (Diamond) |
| Width: | 0.99 in |
Share

No reviews