1
/
z
5
Barneyside Luxe Area Rug
Barneyside Luxe Area Rug
Běžná cena
$69.00 USD
Běžná cena
Výprodejová cena
$69.00 USD
Jednotková cena
/
za
Poštovné se vypočítá na pokladně.
Dostupnost vyzvednutí nebylo možné načíst
| Collection: | Barneyside |
|---|---|
| Colors: | Denim, Olive, Tan, Rust, Light Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 0.5" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Share

No reviews