1
/
z
4
18K Gold Plated Black Onyx, Moonstone & Zircon Necklace Earrings Set TT01010
18K Gold Plated Black Onyx, Moonstone & Zircon Necklace Earrings Set TT01010
Běžná cena
$55.18 USD
Běžná cena
Výprodejová cena
$55.18 USD
Jednotková cena
/
za
Poštovné se vypočítá na pokladně.
Dostupnost vyzvednutí nebylo možné načíst
18K Gold Plated Black Onyx, Moonstone & Zircon Necklace Earrings Jewelry Set TT01010
| Brand | DESIRE GEM |
|---|---|
| Metal/Material | 18K Gold Plated Brass |
| Item Code | TT01010 |
| Design Code | TM-1026 |
| Main Stone | Black Onyx |
| Creation | Natural |
| Secondary Stones | Rainbow Moonstone & White Zircon |
| Size/Length | 18 to 22 inch |
| Total Weight | 37.24 Grams (Approx) |
| Main Stone Size | 30x30 mm |
| Main Stone Color | Black |
| Earrings Weight | 6.81 Grams (Approx) |
| Earrings Length | 2 inch |
| Earrings Stone Size | 18x18 mm |
| Pendant Weight | 30.43 Grams (Approx) |
| Pendant Length | 18 to 22 inch |
| Pendant Stone Size | 30x30 mm |
Share

No reviews