1
/
of
4
14k Yellow Gold Endless Oval Hoop Earrings(2x25mm)
14k Yellow Gold Endless Oval Hoop Earrings(2x25mm)
Regular price
$640.00 USD
Regular price
$4,318.00 USD
Sale price
$640.00 USD
Unit price
/
per
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
This item will be shipped on next business day!
These Endless Oval hoop earrings are the perfect elegant design. Crafted in 14k yellow gold with a high polish finish & an endless hoop closure.Specifications:
| Backing: | Endless Hoop |
| Diameter: | 0.98 in |
| Length: | 0.75 in |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy Hoops |
| Width: | 0.08 in |
Share

No reviews