Slaan oor na produkinligting
1 van 1

Pasteur Pharmacy

Sunmark GeriCare Extra Strength Acetaminophen - Non Aspirin

Sunmark GeriCare Extra Strength Acetaminophen - Non Aspirin

Gewone prys $2.89 USD
Gewone prys Verkoopprys $2.89 USD
Uitverkoping Uitverkoop
Versending word by die betaalpunt bereken.
Contact Us (Shipping times vary)
Email: team@luxebymimi.com
We’ll print your text exactly as entered.
250 mg acetaminophen, 250 mg aspirin and 65 mg caffeine per caplet. Compare to active ingredients in Excedrin Extra Strength. 100 caplets per bottle.
Bekyk volledige besonderhede