1
/
van
7
Hanne Luxe Rug
Hanne Luxe Rug
Gewone prys
$69.00 USD
Gewone prys
Verkoopprys
$69.00 USD
Eenheidsprys
/
per
Versending word by die betaalpunt bereken.
Kon nie afhaalbeskikbaarheid laai nie
| Collection: | Hanne |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Gray, Dark Brown, Medium Brown, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 0.43" |
Deel

No reviews