1
/
van
24
Gowan Cream Area Rug
Gowan Cream Area Rug
Gewone prys
$69.00 USD
Gewone prys
$139.00 USD
Verkoopprys
$69.00 USD
Eenheidsprys
/
per
Versending word by die betaalpunt bereken.
Kon nie afhaalbeskikbaarheid laai nie
| Collection: | Gowan |
|---|---|
| Colors: | Beige, Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.1" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.14" |
| Fringe Length: | 1.97" |
Deel

No reviews