1
/
van
5
Cayhagan Mustard Luxe Rug
Cayhagan Mustard Luxe Rug
Gewone prys
$69.00 USD
Gewone prys
Verkoopprys
$69.00 USD
Eenheidsprys
/
per
Versending word by die betaalpunt bereken.
Kon nie afhaalbeskikbaarheid laai nie
| Collection: | Cayhagan |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Tan, Light Gray, Light Brown, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 0.5" |
Deel

No reviews