1
/
van
5
Carol Luxe Rug with Fringes
Carol Luxe Rug with Fringes
Gewone prys
$69.00 USD
Gewone prys
Verkoopprys
$69.00 USD
Eenheidsprys
/
per
Versending word by die betaalpunt bereken.
Kon nie afhaalbeskikbaarheid laai nie
| Collection: | Carol |
|---|---|
| Colors: | Beige, Ivory, Charcoal, Tan, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 0.78" |
Deel

No reviews